انجام پایان نامه علوم انسانی

انجام پایان نامه علوم انسانی

فرایند تهیه و انجام پایان نامه علوم انسانی در دپارتمانهای تخصصی موسسه آبنوس انجام میشود . اساتید و متخصصان آبنوس در تمام رشته ها و گرایش های گروه علوم انسانی آماده ارائه مشاوره و خدمات تخصصی انجام و نگارش پایان نامه علوم انسانی میباشند .

دپارتمان های انجام پایان نامه علوم انسانی

گروه پژوهشی آبنوس در جهت تسریع و البته افزایش کیفیت پایان نامه های گروه علوم انسانی از ابتدای سال ۹۴ اقدام به تفکیک زیر شاخه ها و دپارتمان های تخصصی انجام پایان نامه های گروه علوم انسانی کرد . به گونه ای که برای هر مجموعه درسی دپارتمان جدا با وضایف و کارکرده های کاملا تفکیک شده تاسیس کرد .

انجام پایان نامه علوم انسانی – دپارتمان حقوق

دپارتمان انجام پایان نامه حقوق زیر مجموعه دپارتمان اصلی علوم انسانی میباشد و البته کارکردی کاملا تفکیک شده از علوم انسانی دارد . در این دپارتمان کلیه درخواستهای مبنی بر پایان نامه , پروژه دانشجویی و مقالات مرتبط با حقوق بررسی شده و اقدامات مقتضی انجام میشود .

انجام پایان نامه علوم انسانی در دپارتمان تخصصی حقوق خصوصی

کارشناسان , اساتید و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رشته ها و گرایش های زیر مجموعه علوم انسانی را در قالب دپارتمان تخصصی علوم انسانی – دپارتمان انجام پایان نامه علوم سیاسی گرد هم آورده ایم برای پاسخگویی شایسته به درخواست ها و اعلام نیاز شما دانشجویان گرامی . امید که موفق باشیم

 انجام پایان نامه علوم انسانی –  علوم سیاسی

دپارتمان انجام پایان نامه مدیریت زیر مجموعه دپارتمان اصلی انجام پایان نامه علوم سیاسی بوده و البته این دپارتمان یکی از پرکارترین و پر مراجعه ترین و موفق ترین دپارتمان های آبنوس میباشد . تهیه و انجام پایان نامه در تمامی گرایش ها و مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری + انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی و نگارش مقالات بین المللی در زمینه علم مدیریت از اهم کارکردهای این دپارتمان پایان نامه علوم انسانی میباشد.

دپارتمان تخصصی جغرافیا زیر مجموعه دپارتمان انجام پایان نامه علوم انسانی آبنوس بوده و با توجه به رشد گرایش جوانان به رشته جغرافیا فعالیت این دپارتمان هم بمرور در حال افزایش میباشد .