انجام پایان نامه حقوق عمومی

انجام پایان نامه حقوق عمومی

انجام پایان نامه حقوق عمومی  در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و با موضوعات مختلف و مورد نظر دانشجو در موسسه آبنوس . دانشجویان گرامی در کلیه شهر های کشور اععم از تهران , اصفهان , شیراز و مشهد و … کافیست با ما تماس بگیرند . حتی اگر هیچ ایده و موضوعی انتخاب نکرده اید ما بهترین موضوع را به شما پیشنها خواهیم کرد . مهمترین قوانین مرتبط با  حقوق عمومی هر کشور در قانون اساسی آن کشور بیان شده‌است. انجام پایان نامه حقوق عمومی را از اساتید دانشگاهی آبنوس بخواهید .

رشته تحصیلی و دانشگاهی حقوق عمومی که کلیات آن از قانون اساسی گرفته میشود  به روابط افراد جامعه با یکدگر می‌پردازد.

انجام پایان نامه در کلیه موضوعات و گرایش های حقوق عمومی

 رشته حقوق عمومی به چند شاخه تقسیم می‌شود که عبارتند از حقوق اساسی، حقوق اداری، حقوق جزا و حقوق بین‌الملل عمومی از مهمترین آنهاست.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی با طیف گسترده ای از موضوعات مختلف و متناسب با زمانبندی مورد نظر در موسسه ارائه میشود .

اساتید موسسه در دپارتمان حقوق توانایی داردرن تا پایان نامه هایی که با موضوعات مرتبط با حقوق عمومی میباشند را در کمتر از  ۱۰ روز هم تحویل دهند . البته در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ترجیحا طوری برنامه ریزی کنید که حداقل ۲۰ روز زمان برای انجام پایان نامه ارشد حقوق یا پایان نامه دکتری حقوق عمومی را داشته باشید .

هزینه و زمانبندی انجام پایان نامه

در موسسه آبنوس هزینه انجام پایان نامه متناسب با مقطع تحصیلی و موضوع تعیین میشوند . هزینه و قیمت یک پایان نامه در رشته حقوق عمومی معمولا برای مقطع کارشناسی کمتر از ۵۰۰ هزار تومان , برای مقطع کارشناسی ارشد کمتر از ۲ ملیون و برای مقطع دکتری حدود ۴ ملیون میباشد که متناسب با موضوع اندکی تفاوت خواهد داشت .

زمانبندی انجام پایان نامه با موضوعات حقوق عمومی

البته زمانبندی پروژه متناسب با موضوع , کیفیت انجام و مقطع تحصیلی دانشجو و در نهایت زمان مورد نظر دانشجو بستگی دارد . و پایان نامه هایی که به درخواست دانشجو در زمانهای کمتر از ۲۰ روز انجام شوند شامل اضافه هزینه خواهند شد.

انجام پروژه و پایان نامه در کلیه گرایش های رشته حقوق

انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی حقوق جزا

انجام پایان نامه فقه و حقوق در مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری

انجام پایان نامه حقوق

انجام پایان نامه حقوق عمومی

انجام پایان نامه حقوق خصوصی