انجام پایان نامه فیزیک در تمام مقاطع و گرایش ها

انجام پایان نامه اختر فیزیک

انجام پایان نامه اختر فیزیک را از دپارتمان تخصصی اختر فیزیک آبنوس با بیش از ۳۰۰ پایان نامه دفاع شده بخواهید . اَختَرفیزیک یکی از شاخه‌های فیزیک است که به ویژگی‌های فیزیکی ستارگان می‌پردازد. این شاخه به فیزیک ستارگان، فضای میان ستاره‌ای، تولد و مرگ اجرام فضایی می‌پردازد. به عبارتی رشته اختر فیزیک با رشته فیزیک نجوم اشتراکات زیادی دارد و هنگام انتخاب موضوع جهت انجام پایان نامه اختر فیزیک میتوان انتخاب های زیادی داشت .

آشنایی با دپارتمان انجام پایان نامه اختر فیزیک

دپارتمان تخصصی مشاوره و انجام پایان نامه اختر فیزیک از سال ۹۵ و با افزایش مراجعات دانشجویان این گرایش در زیر مجموعه دپارتمان انجام پایان نامه و پروژه های دانشجویی اختر فیزیک آبنوس شروع به کار کرده و در طول مدت کوتاه حیات خود موفق به ارائه ۳۲ پایان نامه دفاع شده و مشاوره به بیش از ۱۰۰ دانشجوی اختر فیزیک  در زمینه های پایان نامه و پروژه های دانشجویی نموده است .

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتریاختر فیزیک

در پارتمان انجام پایان نامهاختر فیزیکآبنوس هم اکنون ۹ دانشجوی مقطع دکتری این رشته و ۴ فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اختر فیزیک فعالند . از اینرو آبنوس آمادگی دارد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان اختر فیزیک در جهت انجام پایان نامه یاری رساند.

آشنایی با رشته اختر فیزیک و اصول نگارش پایان نامه

قبل اینکه بخواهیم برای رشته اختر فیزیک به دنبال انتخاب موضوع انجام پایان نامه و نگارش پروپوزال باشیم لازم است توضیحات مختصری در باره ماهیت این رشته ارائه دهیم . برای بررسی ستارگان دراختر فیزیک باید اطلاعات دقیقی ازمحل ستارگان داشته باشیم. به همین منظور ازکره سماوی یا کره آسمان استفاده می‌کنیم و محل ستارگان را برروی آن مشخص می‌کنیم چون دراین امر از کره استفاده می‌کنیم وسطحی که مکان را نسبت به آن اندازه گیری می‌کنیم کره‌است از مختصات قطبی کروی استفاده می‌کنیم. برای به دست آوردن نتیجه بهتر از دستگاه مختصاتی استفاده می‌کنیم که نسبت به زمین ثابت باشد، چرا که ماهم به عنوان یک ناظر زمینی نسبت به زمین ثابت هستیم. دراین دستگاه استوائی کره همانند استوای زمین است. یعنی این صفحه استوائی عمود بردوران زمین است. جهت محور دوران زمین هم ثابت نیست و به علت تأثیرات گرانشی دارای حرکت تقدیمی است ومختصات ستارگان به علت تغییرات محور مختصات برحسب زمان دچار تغییر می‌شود.

موضوعات انجام پایان نامه رشته اختر فیزیک

انجام پایان نامه اختر فیزیک با موضوعات کیهان‌شناسی
انجام پایان نامه اختر فیزیک با موضوعات فیزیک خورشید
انجام پایان نامه اختر فیزیک با موضوعات اخترشناسی
انجام پایان نامه اختر فیزیک با موضوعات نجوم رصدی