انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی معماری

انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی کارشناسی ارشد و دکتری معماری

انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی معماری

دانشجویان محترم رشته معماری در مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد و دکتری جهت انجام پایان نامه معماری و انجام پروژه دانشجویی معماری موسسه آبنوس با بیش از ۹ سال قدمت و سابقه اجرایی و کمک به یش از ۲۰۰۰ دانشجوی معماری در زمینه ها و موضاعات مختلف در خدمت شماست .

پایان نامه معماری

اصولا برای اکثر دانشجویان که رشته معماری هم از آن استثناء نیست . پایان نامه علاوه بر اینکه یکی از  مهمترین معیارهای سنجش معلومات و توانمندی های دانشجویان میباشد میتواند به مثابه سکوی پرتاب به سمت موفقیت در بازار کسب و کار باشد . از اینرو پایان نامه معماری هم مانند سایر رشته ها برای دانشجویان این رشته از اهمیت ویژه ای برخوردار است . و دانشجویان  بدون توجه به محدودیت ها و قابلیت های خودشان سعی میکنند تا به هر طریق ممکن بهترین باشند و تا میتوانند اثری دقیق , کاربردی , جدید و قوی را به عنوان پایان نامه خود آماده کرده و ارائه کنند . ولی در خیلی از مواقع خواستن و توانستن فاصله ای بس بسیار دارند . برای پر کردن این فاصله روی موسسه مشاوره آبنوس حساب کنید

انتخاب موضوع پایان نامه معماری

اگر دانشجوی رشته معماری هستید بسته به اینکه در مقطعی تحصیل میکنید و برای انجام پایان نامه معماری  ایده مناسبی ندارید . روی ما حساب کنید . ما به رایگان به مشاو در خصوص انتخاب موضوع پایان نامه معماری مشاوره میدهیم . تا بتوانید متناسب توانایی و استعدادتان بهترین موضوع پایان نامه معماری را انتخاب کرده و گامی بزرگ در جهت رسیدن به موفقیت در بازار کار بردارید.

انجام پایان نامه معماری

رشته معماری برای عاشقان این رشته موضوعات مختلف و بسیار چالشی برای انجام پایان نامه معماری دارد . ولی اگر عاشق این رشته نباشی و به نوعی به اشتباه دانشجوی این رشته باشی تمام کردن و پاس کردن دروس یک طرف و انجام پایان نامه معماری یک طرف است . و پروسه بسیار درآوری میشود . موسسه مشاوره پایان نامه آبنوس از ابتدای سال ۹۳ با همکاری جمعی از برترین های معماری ایران در گرایش های مختلف اقدام به تاسیس دپارتمان تخصصی انجام پایان نامه و پروژه های پژوهشی معماری نمود . این دپارتمان در تمام مقاطع تحصیلی و در موضوعات مختلف مرتبط با رشته معماری اقدام به ارائه خدمات تخصصی و مشاوره انجام پایان نامه معماری میکند .

دپارتمان پایان نامه و پروژه های دانشجویی گروه آموزشي معماری

این دپارتمان متشکل از ۲۰ دانشجوی مقطع دکتری و ۹ فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد میباشد که تقریبا در تمام گرایشهای رشته معماری پراکندگی همگونی دارند . دپارتمان انجام پایان نامه علوم معماری تهران تز  همواره یکی از دپارتمانهای موفق و مورد استقبال مشتریان بوده و البته خدمات ارائه شده این دپارتمان عمدتا مورد رضایت کامل دانشجویان و  ارباب رجوع  قرار گرفته است .

دپارتمان معماری برترین دپارتمان انجام پایان نامه

 دپارتمان انجام پایان نامه معماری تهران تز در مجموع ۱۷ بار به عنوان دپارتمان برتر ماه در بین دپارتمانهای تهران تز برگزیده شده است. لازم به ذکر است که هر ماه از بین دپارتمانی که بهترین عملکرد را هم از نظر کیفی و هم کمی داشته است به عنوان دپارتمان برتر برگزیده میشود

انجام پایان نامه دکتری معماری

وقتی صحبت از مقطع دکتری پیش میاد انجام پایان نامه دکتری معماری شاید ۱۰ برابر پیچیده تر و فنی تر از انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد باشد . هم بخاطر اینکه گرایش کاملا تخصصی تر شده و هم اینکه از یک دانشجوی دکتری معماری انتظار میرود تا بتواند یک اثر پژوهشی بین المللی و … را ارائه کند . ما در دپارتمان تخصصی انجام پایان نامه معماری بهترین موضوعات را با الگو گیری از ژورنال های روز دنیا برای شما انجام داده و اگر بخواهید در زمینه انجام پاین نامه معماری تا هنگام ارائه در کنار شما و پشتیبان شما خواهیم بود.

انجام پایان نامه ارشد معماری

همانگونه که عرض شد دانشجویان در هنگام ارائه و انجام پایان نامه سعی در انجام پایان نامه خود با کیفیت عالی را دارند . در مقطع کارشناسی ارشد بواسطه تخصصی تر شدن گرایش ها و در رشته مانند معماری انجام پایان نامه ارشد معماری هم به لحاظ انتخاب موضوع مناسب و هم به لحاظ آماده کردن و انجام پایان نامه ارشد معماری بشکل قوی نیاز به توانایی خیلی زیادی از طرف دانشجو دارد . و صد البته به خاطر نقص هایی در نظام آموزشی خیلی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و حتی دکتری معماری توانایی ورود و انجام صحیح و قوی پایان نامه ارشد معماری را در موضوعات جدید و … ندارند . اینجاست که نقس موسساتی همچون تهران تز به چشم میاد برای پر کردن این گپ ها و کمک به دانشجویان در جهت انجام بهینه و مناسب پایان نامه خود در مقطع کارشناسی ارشد . ما کنارتان هستیم . روی ما حساب کنید

تعداد پایان نامه های کارشناسی انجام شده در زمینه معماری توسط آبنوس

موسسه آبنوس تا پایان شهریور ماه ۹۵ در مجموع موفق به انجام پایان نامه معماری برای ۱۰۶۷ دانشجو شده است که از این تعداد ۳۲۴ مورد در مقطع کارشناسی , ۱۹۲ مورد در مقطع دکتری و الباقی در مقطع کارشناسی ارشد انجام شده است. . همچنین این دپارتمان در مجموع بصورت رایگان به بیش از ۱۲۰۰۰ دانشجو مشاوره رایگان در زمینه های مختلف و مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه ارائه داده است.

تعدادی از پایان نامه های انجام شده با موضوعات …

در ادامه چند نمونه از پایان نامه هایی که توسط تهران تز در زمینه انجام پایان نامه ….. در مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد و دکتری انجام شده است را ملاحظه میکنید . لازم به توضیح است که تهران تز هر هفته تعدادی از پایان نامه های انجام شده در زمینه های مختلف را در معرض دانلود رایگان قرار میدهد . برای دانلود رایگان پایان نامه میتوانید به لینک دانلود مراجعه کنید .

انجام پروژه دانشجویی معماری

موسسه آبنوس در زمینه انجام پروژه دانشجویی معماری , انجام پروژه دانشگاهی و پزوهشی معماری میتوانیم با اتکا به همکاری برترین های رشته معماری در کنارتان باشیم . در هر مقطعی از رشته و گرایش های معماری که تحصیل میکنید . یا در هر زمینه ای که نیاز به انجام یک پروژه دانشجویی  , دانشگاهی و پژوهشی دارید . روی ما حساب کنید. تهران تز متناسب با موضوع پروژه و پژوهش شما بهترین و کارآمد ترین نیروهای خود را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید با مشاوره آنها پروژه دانشجویی  معماری یا هر گونه پروژه پژوهشی و تحقیقاتی را با بهترین کیفیت به اجرا و انجام رسانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *